توسعه اینترنت روش‌های آموزش ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در آموزش اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول آموزشی و مشاوره ای ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش آموزش را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

امروزه ارزش زمان ما با وجود رقابت های سنگین درسی و فشار بالای تحصیلی در سال های منتهی به کنکور، بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند رفت و آمد برای حضور در کلاس های کمک آموزشی برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای آموزشی و مشاوره ای راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و حضور در یک کلاس و یا خرید یک جزوه کمک درسی دیگر کمتر کسی  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

دانش آموزان پیشاپیش و قبل از بهره برداری از یک منبع آموزشی از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.  در زندگی امروزی بی‏‌گمان آموزش به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان سایت های آموزشی افزوده می‌‏‏شود.

موسسه ی علمی آموزشی هادی در سال ۱۳۹۰ پس از اخذ مجوز های لازم از وزارت آموزش و پرورش (برای مشاهده مجوز ها اینجا را کلیک کنید) تحت مدیریت جناب آقای رضا احمدی با همکاری تعدادی از دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و ایران تاسیس شد و تحت برند کافه کنکور آغاز به کار کرد…

کافه کنکور مرجع تخصصی ارائه جزوات و مقالات آموزشی و مشاوره ای در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف آموزشی و مشاوره ای مانند جزوات کمک درسی، کتب درسی، مقالات انگیزشی ، مقالات علمی، مقالات مشاوره ای ، ویدیو های آموزشی، فایل های صوتی و…. با تنوعی بی‌نظیر در کافه کنکور عرضه می‏‏‏‌شوند. کافه کنکور با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار آموزشی اینترنتی در ایران با تنوعی بسیار بالا از محصولات، در همراهی دانش آموزان در در تمام مراحل سخت و پر چالش درسی نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.

همواره یکی از اولویت‌های کافه کنکور، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز دانش آموزان با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند آموزش آنهاست. برای کافه کنکور بسیار مهم است که صدها هزار کاربر آن، محصول آموزش و یا مشاوره ای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. کافه کنکور از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت محصولات خود دریغ   نمی‏‌کند.

کافه کنکور با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین محصولات آموزشی و مشاوره ای در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با سایر موسسات علمی در ایرات تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت دانش آموزان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا  مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های کافه کنکور محسوب می‌شود. کافه کنکور با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با معلمین و مشاوران محترم می‏‏‌کوشد امکان ارائه بهترین خدمات را فراهم آورد.

صاحب امتیاز و مدیر موسسه:

جناب آقای رضا احمدی با بیش از ۴۰ سال فعالیت در زمینه های مختلف آموزشی در سراسر کشور

هسته علمی موسسه: :

دکتر احمدی : دانشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ابران

دکتر اسلامی : دانشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ابران

دکتر پورامیدی : دانشجو پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ابران