با رتبه‌ی ۲ کشور و ۱ تجربی منطقه‌ی ۲ در کنکور ۱۳۹۵ آشنا شوید

13950631p471842143

13950631p52fyw7487

روستای کاریزک ناگهانی 

تربت حیدریه ـ خراسان رضوی

رتبه‌ی ۲ تجربی کشور

رتبه‌ی ۱ تجربی منطقه‌ی ۲ 

 محمدامین روان‌بخشاز سوم دبیرستان به کانون آمد و در ۴۸ آزمون برنامه‌ای کانون شرکت کرد.

محمدامین روان‌بخش از روستای کاریزک ناگهانی، در کنار مادر مهربان و پدر کشاورز خود در محیطی آرام و دلپذیر توانست رتبه‌ی ۲ کشور را به دست آورد.

پدر محمدامین دارای مدرک دیپلم و کشاورز است. مادرش نیز تا پایه‌ی پنجم دبستان تحصیل کرده و خانه‌دار است.

این رتبه‌ی برتر که در یک خانواده‌ی روستایی زندگی می‌کند، کمک پدر و مادرش در ساخت و تجهیز مسجد روستایش را از افتخارات خود می‌داند.

او دوران دبستان خود را در دبستان دولتی راشد و دوره‌ی راهنمایی و دبیرستان را در مدرسه‌ی شهیدبهشتی شهر تربت حیدریه گذرانده است.

محمدامین از سال سوم دبیرستان به کانون آمد و در ۴۸ آزمون برنامه‌ای کانون شرکت کرد. او نقش برنامه‌ای آزمون‌ها را خیلی مهم می‌داند. این دانش‌آموز کوشا یکی از عوامل موفقیتش را جدی گرفتن و تمرکز بیش‌تر روی درس‌های نگاه به آینده در برنامه‌ی تابستان می‌داند. معدل کتبی نهایی سوم دبیرستان محمدامین ۲۰ بود.

او هم‌چنین دفتر برنامه‌ریزی و کتاب خودآموزی را در بالا بردن ساعت مطالعه و حفظ تعادل مطالعاتی و توجه به همه‌ی درس‌ها مؤثر می‌داند و تأکید می‌کند آن‌ها را تا روز کنکور تکمیل کرده است.

محمدامین روزهایی که مدرسه می‌رفت به طور میانگین ۶ ساعت و روزهای تعطیل ۱۲ ساعت مطالعه داشت.

رتبه‌ی ۲ تجربی کشور کتاب آبی زیست را به عنوان مهم‌ترین منبع خود معرفی می‌کند. او می‌گوید: «پاسخ تشریحی کتاب آبی زیست کامل است و نکات خاصی که در کتاب درسی به طور مشخص اشاره نشده است، مورد توجه قرار گرفته است.

محمدامین مهم‌ترین ویژگی آموزشی خودش را مستقل بودن می‌داند و می‌گوید سعی می‌کردم با آزمون و خطا مسائل را برای خودش حل کند.محمدامین در سال چهارم از تابستان تا آزمون آخر نزدیک به ۵۰۰ نمره رشد تراز داشت.

ما را در تلگرام دنبال کنید…

تلگرام کافه کنکور

امتیاز شما از 1 تا 5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: