با رتبه‌ی ۱ کشور و ۱ تجربی منطقه‌ی ۳ در کنکور ۱۳۹۵ آشنا شوید

13950631p6ijtua904

13950631p458cv4497

13950631py8w7ym677

تربت جام ـ خراسان رضوی 

رتبه‌ی ۱ تجربی کشور

رتبه‌ی ۱ تجربی منطقه‌ی ۳ 

رتبه‌ی ۸ زبان منطقه‌ی ۳ 

محمد احمدی 

از سوم دبیرستان به کانون آمد و در ۵۰ آزمون برنامه‌ای کانون شرکت کرد.

محمد دوره‌ی ابتدایی را در مدرسه‌ی دولتی شهیدرجائی، دوره‌ی راهنمایی را در نمونه‌دولتی عبادعسگری و دوره‌ی دبیرستان را در نمونه‌دولتی ابن‌سینا گذرانده است.

محمد دو سال سوم و چهارم دبیرستان در رشته‌ی ریاضی در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت کرد.

معدل کتبی نهایی او ۲۰ بود و در سال ۹۱ رتبه‌ی ۲ ریاضی منطقه‌ی ۳ را کسب کرد و در رشته‌ی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد. محمد در آن سال عضو بنیاد نخبگان شد. او در سال ۹۴ از دانشگاه انصراف داد و از مهرماه شروع به درس خواندن کرد و مجدداً در آزمون‌های برنامه‌ای کانون شرکت کرد.

او مهم‌ترین ویژگی کانون را برنامه‌ی راهبردی آن می‌داند و نقش برنامه‌ای آزمون‌ها را بسیار قوی می‌داند.او در چهار درس ادبیات، دین و زندگی، زبان و ریاضی در کنکور امسال نمره‌ی ۱۰۰ را به دست آورد.

پدر محمد دارای مدرک کارشناسی آموزش ابتدایی از دانشگاه مشهد و کارمند آموزش و پرورش است. مادرش هم دیپلم تجربی دارد و خانه‌دار است. پدرش، یاد خدا و شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای کانون را از دلایل موفقیت فرزند خود می‌داند. خواهرش هم در آزمون‌های کانون شرکت کرده و در کنکور، رتبه‌ی ۶۹۵ منطقه‌ی ۳ را کسب کرد.

محمد احمدی کتاب‌های آبی زیست‌شناسی را به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع خود به دلیل کامل و جامع بودن معرفی می‌کند.

رتبه‌ی ۱ تجربی کشور عامل موفقیت خود را توکل به خدا، همت بالا و حمایت خانواده به‌خصوص پدر و مادر خود می‌داند و به دانش‌آموزان پیشنهاد می‌کند همت و تلاش خود را افزایش دهند و به اندازه‌ی هدف خود تلاش کنند.محمد مهم‌ترین ویژگی آموزشی خودش را داشتن ذهن شفاف می‌داند و می‌گوید که می‌دانست دقیقاً چه کاری باید انجام بدهد.

ما را در تلگرام دنبال کنید…

تلگرام کافه کنکور

امتیاز شما از 1 تا 5
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: