مصاحبه با آناهیتا هدایتی رتبه یک گروه هنر کنکور ۹۴

digital-lightbulb-background_23-2147493430

آناهیتا هدایتی روز دوشنبه در گفت و گو یی اظهار داشت: هدف نخست من از همان روزهای آغازین آمادگی برای کنکور کسب رتبه اول تا سوم بود.

نفر اول گروه آزمایشی هنر در آزمون سراسری افزود: از همان ابتدا تمام سعی خویش را داشتم تا به اهدافم برسم و بر همین اساس نیز کتاب های غیردرسی مرتبط به هنر را هم مطالعه می کردم

رتبه اول کنکور هنر با اعلام اینکه با دیپلم ریاضی در آزمون هنر شرکت کرده است گفت: انتخاب من طراحی صنعتی دانشگاه تهران است.

download-4

 

آناهیتا هدایتی در گفتگویی، درباره نحوه اطلاع از کسب رتبه اول گروه آموزشی هنر گفت: من از طریق یکی از دوستانم که از رادیو نام من را شنیده بود مطلع شدم در ابتدا حرفش را باور نمی کردم و می گفتم شایعه است ولی ۵ دقیقه بعد اسامی در سایت سازمان سنجش زده شد و خیلی خوشحال شدم.

وی افزود: از مرداد پارسال شروع به درس خواندن کردم و با اینکه دیپلم ریاضی داشتم تغییر رشته دادم و در گروه آزمایشی هنر شرکت کردم.

رتبه اول گروه آزمایشی هنر در ادامه به تشریح نحوه درس خواندن خود پرداخت و افزود: اوایل روزی سه چهار ساعت درس می خواندم ولی پس از مدتی روزهایی که کلاس داشتم روزانه ۵ ساعت و در روزهای تعطیل تا ۱۰ ساعت هم درس می خواندم.

وی تاکید کرد: خیلی از داوطلبین هستند که به خاطر علاقه خود تغییر رشته می دهند ولی تغییر رشته از ریاضی به هنر برای من یک شوک بود چرا که از درس های کاملا فرمولی به درس های کاملا حسی رسیده بودم.

هدایتی درباره اینکه چه رشته ای و دانشگاهی را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اید گفت: رشته طراحی صنعتی دانشگاه تهران انتخاب من است و باید بگویم که در دوره ای که برای کنکور سراسری خود را آماده می کردم تفریحات داشتم ولی به نسبت سال های قبل کمتر شده بود.

وی گفت: معتقدم هدف گذاری و تلاش عوامل تاثیر گذاری در کسب نتیجه دلخواه در کنکور هستند هر چند که عوامل دیگری نیز همچون خانواده در این امر دخیل هستند.

وی در پایان به داوطلبین توصیه کرد از همان اول هدفی را انتخاب کنید و برای آن تلاش کنید من هم همین کار را کردم و تلاش کردن خیلی مهم است.

مصاحبه با رتبه های یک کنکور ۹۴

مصاحبه با رتبه یک رشته تجربی کنکور ۹۵

مصاحبه با رتبه یک رشته تجربی کنکور ۹۴

مصاحبه با رتبه یک رشته ریاضی کنکور ۹۴

مصاحبه با رتبه یک رشته انسانی کنکور ۹۴

مصاحبه با رتبه یک گروه زبان کنکور ۹۴

ما را در تلگرام دنبال کنید …

تلگرام کافه کنکور

امتیاز شما از 1 تا 5
اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید: